Vartotojai susiduria su Windows RT aplikacijų atnaujinimo problema


Planšetinių kompiuterių su operacine sistema Windows RT savininkai neseniai susidūrė su aplikacijų atnaujinimo problema. Pastaroji atsiranda po to, kai įdiegiami aktualūs Microsoft atnaujinimai, tarp kurių galima rasti ir planšetinio programinės įrangos (firmware) atnaujinimą, išleistą sausio 8 d.

SurfaceRT-red-cover-touch

Įrenginys atnaujinimo metu pereina į miego režimą ir nutraukia bet kokį Interneto ryšį. Eilė vartotojų forumuose taip pat praneša apie negalėjimą pasinaudoti el. parduotuve Windows Store ir puslapiu Windows Update, taip pat negalėjimu atnaujinti aplikacijų per integruotą atnaujinimų mechanizmą.

Dar visai neseniai nebuvo aišku, ar šios problemos susijusios su pačia operacine sistema, ar tai yra konkrečių planšetinių kompiuterių Surface RT klaidos. Vis tik prieš porą dienų Microsoft pranešė, kad nesklandumas susijęs su visais mobiliais įrenginiais, kurie turi ARM platformą su įdiegta operacine sistema Windows RT. Klaidą ištaisyti pažadėta vasario mėnesio pradžioje. Apie nesklandumo priežastis minėtuose mobiliuose įrenginiuose programinės įrangos gigantas nutylėjo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos