Žaidėjams skirta nVidia grafika su GK110 pasirodys dar šiemet


Progreso nebuvimas brangių vaizdo plokščių segmente verčia vartotojus kabintis už bet kokios informacinės žinutės šia tema. Nežiūrint į tai, kad skaičiavimų spartintuvai su grafiniu procesoriumi GK110 jau prieinami, pastarasis sprendimas neskuba pasirodyti žaidimų gerbėjams skirtose vaizdo plokštėse.

NVIDIA_GEFORCE_GTX_680_Pic_01

nVidia GeForce GTX 680 dar šiemet turėtų sulaukti pamainos su GK110

Reikia pažymėti, kad slovėnų kompanija EK Water Blocks neseniai paskelbė apie ketinimus išleisti vandens aušinimo sistemą, skirtą spartintuvams Tesla K20, kurie turi GK110 su Kepler architektūra. Tokiu būdu, aušinimo sistemų gamintojas parodė susidomėjimą tikrai sau nebūdingu segmentu. O galbūt tai kažką reiškia?

Kolegos iš puslapio Bright Side Of News, pabendravę su kompanijos nVidia atstovais, sužinojo tikrai nemažai įdomios informacijos. Pavyzdžiui, kad šiemet žaidėjams skirtų grafinių adapterių segmente pagaliau turėtų debiutuoti ir modelis su grafiniu procesoriumi GK110. Tiesa, su šia žinutė visos naujienos iš nVidia pusės ir pasibaigė. Nors kai kurie jau drąsiai kalba apie GeForce GTX 780, tačiau reikia pripažinti, kad gamintojo planai dėl pavadinimo gali keistis (gandai mini kodinį pavadinimą GeForce Titan). Pranešama, kad naujokas gaus 2688 CUDA branduolių, 6 GB GDDR5 operatyvios atminties su 384 bitų magistrale, o TDP lygis neturėtų viršyti 235 W.

Taip pat šaltinis pranešė, jog mobili žaidimų konsolė Project Shield su procesoriumi Tegra 4 turės 2 GB operatyvios atminties. Žaidimų transliacija iš asmeninio kompiuterio į konsolę per Wi-Fi ne taip jau smarkiai eikvos bateriją, kaip galėjo pasirodyti anksčiau – gamintojas teigia, kad taip bus galima žaisti nuo 20 iki 30 valandų. Tiesa, jei kalbėti apie žaidimus konsolės „viduje“, pasitelkiant Tegra 4 resursus, baterijos darbo laikas sutrumpės iki 5-10 valandų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos