ZTE Grand S pasirodė prekyboje, Kinijoje kainuoja net $760


Išmanusis telefonas ZTE Grand S plačiajai publikai buvo pristatytas šių metų pradžioje vykusioje parodoje CES 2013, kuri vyko Las Vegase (JAV). Ekspertai iš karto pažymėjo, jog šis mobilus įrenginys turi didžiulį potencialą ir galės varžytis su daug garsesnių konkurentų išmaniaisiais telefonais. Vis tik mažai kas galėjo žinoti, kad savo gimtojoje namų rinkoje Grand S kainuos 4799 juanių (apie $760, arba 1980 lt).

zte-grand-s-price

Ankstesni gandai teigė, jog mobilus įrenginys JAV turėtų pasirodyti maždaug su 640 dolerių kainininku, tuo tarpu Kinijoje šis išmanusis telefonas turėjo kainuoti dar pigiau. Jei atsižvelgtume į tai, kad ZTE namų rinkoje dabar nustatyta 760 JAV dolerių kaina, tikėtina, kad Jungtinėse Valstijose (ir Europoje, jei čia pasirodys) jį bus galima įsigyti už dar didesnę kainą. Reikia pažymėti, kad tarp modelių ZTE Grand S ir Nubia Z5, išskyrus procesoriaus greitį ir baterijos talpą, praktiškai jokių skirtumų nėra, tuo tarpu paskutinysis kainuoja net $200 mažiau.

Priminsime, kad ZTE Grand S 5“ ekranas pasižymi Full HD (1920 x 1080) raiška, jame įdiegtas 4 branduolių 1.7 GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro procesorius, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB talpos integruotas duomenų kaupiklis su galimybe praplėsti microSD atminties kortelės dėka, 13 MP raiškos kamera su autofokusavimo sistema nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos kamera priekyje, LTE modemas. Operacinė sistema – Android 4.1 Jelly Bean. Baterijos talpa sudaro 1780 mAh

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos