ZTE Grand S – ploniausias 5” Full HD išmanusis telefonas


zte-grand-s-pic01

Kompanija ZTE pristatė išmanųjį telefoną, kurį galima laikyti pačiu ploniausiu savo kategorijoje. Naujasis ZTE Grand S turi 5“ įstrižainės ekraną , tuo tarpu korpuso storis lygus 6,9 mm. Beje, parodoje CES 2013 buvo pristatyti ir kiti „patys ploniausi“ įrenginiai, tačiau jie skiriasi savo ekranų dydžiu. Pavyzdžiui, modelis Alcatel Idol Ultra turi vos 6,45 mm storio korpusą, tačiau jo ekranas turi 4,7“ įstrižainės ekraną. Savo ruožtu, išmanusis telefonas Lenovo K900 su Intel Clover Trail+ platforma yra tokio paties storio, kaip ir ZTE Grand S, tačiau jo ekranas yra didesnis – 5,5“ įstrižainės.

Kalbant apie ZTE naujoko specifikacijas, pastarojo 5“ ekranas pasižymi Full HD (1920 x 1080) raiška, jame įdiegtas keturių branduolių 1.7 GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro procesorius, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB talpos integruotas duomenų kaupiklis su galimybe praplėsti microSD atminties kortelės dėka, 13 MP raiškos kamera su autofokusavimo sistema nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos kamera priekyje, LTE modemas. Operacinė sistema – Android 4.1 Jelly Bean.

Reikia paminėti ir dar vieną momentą: gamintojas nieko nepranešė apie baterijos talpą, tačiau šią spragą bando užpildyti parodos CES 2013 dalyviai, kurie skelbia, jog baterijos talpa sudaro 1780 mAh, o šis rodiklis tikrai nedidelis, atsižvelgiant į ekrano dydį ir aparatinės įrangos galingumą. Reikia tikėtis, kad serijiniai išmaniojo telefono modeliai gaus talpesnį akumuliatorių.

Pranešama, kad ZTE Grand S kaina turėtų sudaryti apie $640 (~ 1700 lt), o tai yra netgi daugiau, nei panašių specifikacijų ZTE Nubia Z5, kurio kaina – apie $555 (~ 1470 lt).

zte-grand-s-pic02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos