Planšetofonas ZTE Nubia Z7 gaus 8 branduolių procesorių


Kinų puslapis Gizchina išplatino gana įdomų gandą apie kinų kompanijos ZTE planus. Šis gamintojas neva išleis išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridą, kuris turės netgi didesnį ekraną, nei neseniai pristatytas Huawei Ascend Mate. Naujasis išmanusis telefonas ZTE Nubia Z7 gaus 6,3“ įstrižainės ekraną (priminsime, kad Ascend Mate šis rodiklis lygus 6,1“), tuo tarpu raiška sudarys visus 2560 х 1440.

Nubia-z7-with-6.3-inch-display

Taip pat pranešama, jog kitos specifikacijos bus būdingos aukščiausios klasės sprendimams. Šio ZTE monstro procesorius turės 8 branduolius, kurie dirbs 1,4 GHz taktiniu dažniu, integruotą grafiką ARM Mali-T658, 4 GB operatyvios atminties, 128 GB talpos integruotą duomenų kaupiklį, 16 megapikselių raiškos kamerą, LTE modemą, 4000 mAh talpos bateriją, o taip pat operacinę sistemą Android 5.0.

Šiuo metu toks išmanusis telefonas atrodo ne itin tikroviškai, tačiau jei šaltinis nemeluoja, o taip pat atsižvelgtume į tai, kad naujas Android versijas Google pristato metų viduryje, šių metų antroje pusėje galima pamatyti bent jau ZTE Nubia Z7 prototipą su minėtomis specifikacijomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos