Trejus metus gadino firmos kompiuterius, taip keršydamas savo bosui


Viena baisiausių keršto firmos vadovybei priemonių, priverčianti kentėti metų metus...

Viena baisiausių keršto firmos vadovybei priemonių, priverčianti kentėti metų metus…

Šypseną sukeliantis įvykis nutiko D. Britanijoje. Galbūt geriau visa tai pavadinti tikra epopėja, kadangi ji truko tikrai labai ilgai. Vienas iš britų kompanijos Frost and Sullivan darbuotojų, 44 metų vyriškis Edward Sobolewski, visiškai praradęs viltį gauti priedą prie atlyginimo, nusprendė pamokyti savo vadovybę ir kaip reikiant sugadinti kompiuterinę įrangą, kuri buvo naudojama kompanijos biuruose.

Keršto planą turbūt būtų galima drąsiai vadinti „Operacija Švara“, kadangi britui į galvą atėjo mintis kompiuterinę įrangą gadinti, pasitelkiant švaros priemones, o kerštą vykdė visus 3 metus!

Visus tuos metus jis naudojo gerai visiems iš reklamų pažįstamą „Cilit Bang“, kurį įpildavo į kompiuterius per visas įmanomas vietas, ir kartais supildavo visą butelį šios plovimo priemonės į kompiuterio vidų, o tai, be jokios abejonės, iš karto išvesdavo iš rikiuotės jautriausius elektronikos komponentus. Didesnio atlyginimo negavusio brito darbeliai kompanijai kainavo apie £32 000 (~ 128 000 lt), tuo tarpu pagavo poną Sobolewski po to, kai biuruose galų gale buvo pastatytos stebėjimo kameros.

Štai taip baigėsi biuro keršytojo epopėja, kurio niekas negalėjo sugauti visus 3 metus. Dabar gi britui teismas skyrė 8 mėnesius laisvės atėmimo bei £10 000 baudą, kurią turės sumokėti savo kompanijai Frost and Sullivan. Pats darbuotojas savo elgesį aiškino gilia depresija, kurią sukėlė štilis karjeroje ir vadovybės nenoras atsižvelgti į jo poreikius. Turbūt visai nekeista, kad poną Sobolewski paliko jo mergina. Reikia tikėtis, ne dėl to, kad iš namų nuolat dingdavo valymo priemonės?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos