6-metis video žaidimų gerbėjas išgelbėjo šeimą nuo gaisro nasrų


Gana įdomią istoriją papasakojo portalas Kotaku. Neeilinis įvykis dar kartą įrodo, kad žaisti ištisomis naktimis kartais netgi labai naudinga. Apie tai savo patirtimi įsitikino 6 metų amžiaus Taylor Hendrix šeima iš Tenesio valstijos (JAV).

house-on-fire

Berniukas vieną iš savaitgalių leido pas savo senelį ir močiutę, ir kaip įprastai, nusprendė naktį pasėdėti prie savo mylimos žaidimų konsolės XBOX 360 bei pasimėgauti video žaidimais. Ketvirtą valandą ryto žaidimų gerbėjas užuodė dūmų kvapą ir pastebėjo, kad į židinį krenta degančios nuotrupos. Taylor Hendrix nepasimetė ir garsiai rėkdamas pažadino savo senelius ir kitus šeimynykščius. Po to, kai visi septyni paliko namus, tas sudegė iki pat pamatų, nors šaltiniai teigia, kad šeimyna netgi spėjo imtis gaisro gesinimo darbų. Deja, bet berniuko mylima žaidimų konsolė taip pat sudegė.

Sunku pasakyt, kas galėjo įvykti, jei jaunasis žaidėjas nebūtų sėdėjęs naktį prie savo konsolės. Bet kokiu atveju, gaisro padariniai būtų buvę žymiai skaudesni, kadangi ugnis galėjo būti pastebėta žymiai vėliau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos