Adobe išleido išmaniesiems telefonams skirtą Photoshop Touch


Kompanija Adobe pranešė, jog rinkoje pasirodė darbui su grafika skirta aplikacija Photoshop Touch, kuria galės naudotis išmaniųjų telefonų su Android ir iOS vartotojai. Naujoji aplikacija puikiai tiks tiems žmonėms, kurie aktyviai naudojasi telefonuose esančia kamera bei nori koreguoti jos dėka gautas fotografijas.

photoshop_touch_iphone-01

Aplikacija yra tikrai paprasta ir patogi naudoti, prasiplėtė tinklinės prieigos funkcijų sąrašas, integracija su socialiniais tinklais ir, savaime suprantama, pačių fotografijų redagavimo galimybės. Adobe Photoshop Touch vartotojo sąsaja, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, iš esmės, yra labai panaši, vis tik yra tam tikrų skirtumų, kurios susijusios visų pirma su pačių įrenginių ekranais.

Taip pat išsaugotos pagrindinės funkcijos, tokios kaip sluoksniai, korekcijos ir filtrai, galima rasti ir tokias funkcijas, kaip Clone Stamp, Healing Brush ir Curves, įprastos visoms Photoshop versijoms. Gamintojo teigimu, palaikoma iki trijų sluoksnių, dirbant su vaizdais iki 16 megapikselių raiškos ir iki 16 sluoksnių, jei fotografijų raiška nėra didelė. Galima pasinaudoti ir funkcijomis, kurios išnaudoja firminę Adobe „debesų“ tarnybą Creative Cloud – perkant $5 kainuojančią aplikaciją bus galima pasinaudoti 2 GB „debesų“ talpykloje. Kai kurie apžvalgininkai ironiškai pažymi, kad tokia kaina yra šiek tiek mažiau, nei Photoshop CS6 kaina, pavyzdžiui, Australijoje, kur grafikos paketas kainuoja daugiau nei $4000 (~ 10400 lt)

photoshop_touch_iphone-02

Adobe Photoshop Touch suderinama su Apple išmaniaisiais telefonais iPhone 4S ir iPhone 5, penktos kartos (ir naujesniais) iPod touch. Savo ruožtu, Android išmanieji telefonai bus suderinami su aplikacija tuo atveju, jei operacinė sistema yra Android 4.0 Ice Cream Sandwich arba šviežesnė.

  • Atsisiųsti Adobe Photoshop Touch, skirtą iOS: nuoroda
  • Atsisiųsti Adobe Photoshop Touch, skirtą Android: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Vienas komentaras

  1. Karvė parašė:

    Įdomu ar tas appsas turės daugiau ką pasiūlyti paprastam vartotojoi, nei dabar nemokamai platinamas Snapseed?


Kitos kategorijos naujienos