Aliens: Colonial Marines – pirmosios apžvalgos ir pirmieji nusivylimai


Kino filme Svetimi jau seniai šlamšų žmogieną, o čia vis dar tenka uostinėtis, ieškoti....

Kino filme Svetimi jau seniai šlamšų žmogieną, o čia vis dar tenka uostinėtis, ieškoti….

Interneto portalas CVG publikavo gana trumpą teminių portalų atliktą projekto Aliens: Colonial Marines (SEGA, Gearbox Software) vertinimą, kuris šiuo metu sudarytas iš kelių punktų, tačiau reikia sutikti, kad net ir trumpumas nėra jau toks optimistinis šios serijos gerbėjams.

Abi apžvalgos, kurios šiuo metu priklauso britų Games TM ir prancūzų PS3Gen, yra pilnos nusivylimo, „nepateisintų vilčių“ ir panašių epitetų, kurie, savaime suprantama, žaidimo tikrai nepuošia. Tokiu būdu, pirmasis portalas pateikė savo įvertinimą – 4/10, tuo tarpu prancūzai buvo kiek palankesni – 5/10, taigi galima kalbėti apie žemiau nei vidutinį įvertinimą.

Tikėtina, kad Aliens: Colonial Marines užims tam tikrą vietą tarp žaidimų testų, tačiau viso to (esant prastiems įvertinimams) aiškiai neužteks, kad būtų pasiekta komercinė sėkmė. Blogiausiu atveju, projektas apskritai gali neatsipirkti. Žinoma, kad minėtos apžvalgos neturėtų tapti vienareikšmišku kriterijumi, pirkti šį žaidimą arba ne, tačiau toks abiejų apžvalgų vieningas solidarumas turi kelti tam tikrą nerimą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos