AMD kalba apie savo planus vaizdo plokščių rinkoje


Kompanijos AMD atstovai, jei tikėti vienu iš japonų puslapių, neseniai leido suprasti, jog Radeon HD 7000 serijos vaizdo plokštės bus pagrindinė smogiamoji jėga iki pat 2013 metų pabaigos – tuo pačiu metu, tikėtina, atsiras ir pamaina, kuri priklausys Sea Islands šeimai.

Kompanija AMD neseniai surengė žurnalistams telekonferenciją, kuriuo buvo bandyta parodyta, kad jokių vertimo iš japonų kalbos sunkumų tuo metu nebuvo. Su ataskaitomis iš šios telekonferencijos pasirodė keli interneto puslapiai. Nors AMD atstovai atsakė į ne visus klausimus, tačiau tokių po renginio tapo žymiai mažiau.

AMD-Radeon-January-2013-Slide-2

Pavyzdžiui, pagaliau patvirtinta informacija, kad šių metų pirmoje pusėje mes pamatysime naujas Radeon HD 7000 serijos vaizdo plokštes, kurios gaus grafinius procesorius Oland ir Mars. Jie taip pat debiutavo ir OEM rinkai skirtoje Radeon HD 8000 serijoje, tačiau mažmeninei rinkai skirti sprendimai priklausys išskirtinai Radoen HD 7000 modeliams. Čia AMD atstovai kiek prieštaravo sau, kalbėdami apie tai, jog prekinis ženklas Radeon HD 7000 yra toks populiarus ir visuotinai atpažįstamas, jog kompanija pasiruošusi eksploatuoti juos naujų produktų pavadinimuose iki 2013 metų pabaigos. OEM sektoriuje, savo ruožtu, AMD be didelių abejonių pervadino absoliučią daugumą Radoen HD 7000 sprendimų į Radeon HD 8000.

Vyriausiu AMD grafiniu adapteriu stacionarių kompiuterių segmente, sprendžiant iš turimos informacijos, iki 2013 metų galo liks Radeon HD 7990 – tvirtinama, kad šiam dviejų GPU sprendimui bus duota žalia šviesa, nors dabar jį yra išleidę tik ASUS, Powercolor ir keli kiti.

2013 metų pabaigoje mums pažadėtas platus AMD grafinių produktų asortimentas su nauja architektūra. Beje, greitu metu turėsiančio pasirodyti nVidia GeForce GTX Titan kompanijos AMD atstovai nelaiko rimtu priešininku. Manoma, kad GPU GK110 pagrindu sukurta vaizdo plokštė – tai pirmiausia skaičiavimų sferos atstovas, tad ji negali pasiekti puikių rezultatų žaidimų sferoje.

Vienas komentaras

  1. zet parašė:

    „nors dabar jį yra išleidę tik ASUS, Powercolor ir kiti.“ Gerai skamba, tik, ir kiti 😉


Kitos kategorijos naujienos