AMD eina nVidia GPU Boost technologijos pėdomis


Kompanijos nVidia sukurtos Kepler architektūros vaizdo plokštės, kaip žinia, pasižymi dinaminio spartinimo technologiją GPU Boost. Jos algoritmai atsižvelgia į gana platų vaizdo plokštės parametrų spektrą, kurių pagrindu priimamas sprendimas apie GPU taktinį dažnį konkrečiu momentu.

Kiek vėliau ribotos dinaminio spartinimo galimybės atsirado ir kai kuriose AMD vaizdo plokštėse, kurios priklauso Southern Islands šeimos sprendimams. Puslapio TechPowerUp žurnalistai teigia, kad kompanijos AMD inžinieriai būsimuose Sea Islands kartos grafiniuose adapteriuose galės pasigirti patobulintą automatinio spartinimą mechanizmą Overdrive 6.

override6

Grafinio procesoriaus branduolių ir operatyvios atminties mikroschemų taktinis dažnis bus nustatomas, atsižvelgiant į apkrovimą, energijos suvartojimo lygį, temperatūrą ir kai kuriuos kitus svarbius grafinio adapterio parametrus. Užuominos apie Overdrive 6 rasto naujausioje AMD Display Library SDK versijoje, todėl abejoti dėl tokios informacijos patikimumo tikrai netenka.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos