AMD procesoriai APU Richland debiutuos kovo 19 d.


Kompanija AMD ketina 2013 metų pirmoje pusėje atnaujinti didžiąją dalį savo hibridinių procesorių. Dalis iš jų gaus tik didesnį taktinį dažnį, tačiau kartu bus pristatyti ir naujos produktų Kabini ir Temash linijos, praneša puslapis Xbitlabs.

Paskutiniu metu sklando tikrai nemažai gandų apie naujuosius APU Richland procesorius, kuris pakeis dabar rinkoje esančius APU Trinity. Jų pasirodymo tikimasi sulaukti kitą mėnesį, jei tiksliau – kovo 19 d. Kalbant apie šių procesorių pasirodymą mobiliame segmente, jie turėtų debiutuoti gegužės 7 d.

amd-desktop-roadmap-2013

Maždaug tuo pačiu metu turėtų pasirodyti ir procesorių Kabini E ir X serijos – šie bus diegiami biudžetiniuose nešiojamuose kompiuteriuose. Birželio pradžioje, kaip žinia, įvyks paroda Computex 2013, kuri galime pamatyti pirmuosius produktus su naujaisiais AMD procesoriais. Kompanija labai daug tikisi iš šių sprendimų, juo labiau, kad konkurentas Intel analogiškų sprendimų nelabai ir turi, o kartu tikisi, kad partneriai (greičiausiai, turima omenyje kontraktinius gamintojus) sugebės išleisti pakankamą naujų 28 nm procesorių kiekį.

Toje pačioje Computex 2013 galima tikėtis pamatyti ir planšetinių kompiuterių su APU Temash procesoriais. Antra vertus, AMD tikslaus laiko šiuo atveju nepraneša, taigi viskas priklausys nuo konkrečių gamintojų, kurie panorės naudoti naujus hibridinius procesorius savo produktuose.

Kalbant apie „didelius branduolius“ turinčius procesorius, priklausančius FX serijai, šie turėtų gauti didesnius dažnius, o debiutas numatytas vasaros pradžioje, t.y. panašiu metu, kai turėtų pasirodyti Intel Haswell procesoriai. Antra vertus, tikėtis, kad AMD FX procesoriai sugebės sudaryti rimtą konkurenciją Intel naujokams, tikrai neverta.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos