MWC 2013: AMD praktiškai pademonstravo Turbo Dock veikimą


Kompanija AMD kiek anksčiau žadėjo pademonstruoti parodoje MWC 2013 (Barselona, Ispanija) technologijos Turbo Dock veikimą, kuris leidžia lanksčiau reguliuoti procesorių energijos sąnaudas. Ši technologija aktuali hibridiniams įrenginiams, kurie gali veikti ne tik kaip savarankiški planšetiniai kompiuteriai, tačiau ir kaip nešiojami kompiuteriai.

amd_turbo_dock

Žurnalistai ir puslapio Engadget gyvai galėjo įsitikinti, kaip veikia technologija AMD Turbo Dock. Tam reikalui buvo pasinaudota kompanijos Compal pagaminto „transformerio“ prototipu. Įrenginys – tai planšetinio kompiuterio su 13“ įstrižainės ekranu ir nešiojamo kompiuterio hibridas. Ekrano raiška sudaro  Full HD (1920 x 1080), tuo tarpu klaviatūra – docking stotelė numato visą eilę periferinių jungčių.

Prijungus planšetinį kompiuterį prie docking-stotelės, keturių branduolių AMD Temash procesorius savo dažnį padidindavo taip, kad TDP lygis pakildavo nuo įprastų 8 W iki 15 W. Produktyvumo lygis, savo ruožtu, pakildavo maždaug 50%, spartos įvertinimui buvo naudojamas testas Microsoft Fish Bowl.

Toks hibridinio sprendimo prototipas su Temash procesoriumi ir prijungta docking-stotele savo sparta gali prilygti ultrabookui su Intel Core i3, kurio TDP lygis neviršija 17 W, jei tikėti AMD atstovų
patikinimais. Iš įdomesnio prototipo ypatybių galima paminėti specialią aušinimo sistemą, kuri aktyvuojama, kai procesorius dirba maksimalia sparta. Gamintojo teigimu, produktai su Turbo Dock technologija pasirodys 2013 metų viduryje.

Vienas komentaras

  1. Nepatenkintas parašė:

    Gal ir visai nieko…


Kitos kategorijos naujienos