Amerikiečių šventikai ėmėsi aktyviai kovoti prieš žaidimus


kid-with-gun

Amerikiečių visuomenė paskutiniu metu labai mėgsta diskutuoti apie žiaurių video žaidimų ir smurto visuomenėje tema, ir čia neįtikina argumentai, kad kitose šalyse tokių dažnų smurtinių išpuolių su masinėmis žudynėmis beveik nėra. Apie tai, kad dėl visko kalti kraujo kupini bedvasiai žaidimai, kalba netgi JAV politikai. Vis tik šį kartą prie debatų apie smurtą, ginklus ir žaidimus prisijungė ir bažnyčia.

Kolorado-Springse esančios „Naujojo gyvenimo“ bažnyčios pastorius Brady Boyd yra įsitikinęs, kad žiaurūs žaidimai verčia žmones daryti nusikaltimus, tame tarpe ir tikrai žiaurius, tuo tarpu šaunamųjų ginklų prieinamumas su tuo niekaip nesusijęs. Pastorius, kalbėdamas bažnyčioje, kurioje prieš penkerius metus buvo nušauti keli žmonės ir dar du buvo sunkiai sužeisti, pareiškė taip: „Ginklų pardavimų kontrolė – tai nėra tai, apie ką mes turėtume diskutuoti. Bažnyčia turėtų kovoti su smurtu ir jo šaltiniais. Prieš dvi savaites aš stovėjau prieš parapijos narius ir peikiau tėvus, kurie leidžia žiaurius žaidimus pas save namuose“.

Pastorius Brady Boyd mano, jog bažnyčiai atėjo laikas atvirai kalbėti apie paauglių psichinę būklę ir priemones, kurios reikalingos stabiliai psichinei būklei pasiekti. Reikia pažymėti, kad televizijos kanalo CNN teigimu, prieš nusikaltimo bažnyčioje įvykdymą, parapijiečius šaudęs žmogus Internete patalpino sąrašą muzikos, filmų ir žaidimų, kurie jo tėvų namuose buvo drausti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos