Android 4.2.2 gali pasirodyti dar vasario mėnesį


Daugelis rinkos analitikų prognozuoja, kad nauja Android versija, kuri žinoma kaip 5.0 Key Lime Pie, turėtų būti pristatyta kasmetinėje Google I/O konferencijoje. Vis tik iki to laiko galima sulaukti dar vienos tarpinės operacinės sistemos versijos, žinomos kaip Android 4.2.2. Pastarosios debiutas gali įvykti dar šių metų vasario mėnesį.

android-jelly-bean

Puslapio International Business Times žurnalistų teigimu, kompanijos Google darbuotojai jau testuoja pastarąją versiją su išmaniaisiais telefonais Galaxy Nexus ir Nexus 4, taip pat planšetiniais kompiuteriais Nexus 7 ir Nexus 10. Nauja Android versija turės kai kurių patobulinimų, susijusių su saugumo sistema, taip pat galima tikėtis eilės klaidų pataisymų.

Versija Android 4.2.1 Jelly Bean buvo pristatyta 2012 metų lapkričio mėnesį, tačiau kaip ir buvo galima tikėtis, jos populiarumo augimas vyksta labai ir labai lėtai. Išleisdama naują Android versiją ir ištaisydama žinomas klaidas, Google tikisi padidinti naujų Android versijų populiarumą prieš pasirodant Android 5.0. Tiesa, ir toliau bus galima tikėtis, kad atnaujinimai greičiausiai pasirodys tik Google Nexus firminiuose įrenginiuose, o modernizacija vyks išimtinai naujų mobilių įrenginių debiuto rinkoje dėka.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos