Android 4.2.2 jau prieinamas Google Nexus įrenginiams


Dar sausio 14 d. įvairiuose teminiuose puslapiuose ėmė rodytis įrodymai, kad greitu metu pasirodys operacinės sistemos Android atnaujinimas 4.2.2 Jelly Bean, kuris bus skirtas Google firminei įrenginių serijai Nexus. Tuomet tiesioginio patvirtinimo iš Google nebuvo gauta – paieškos gigantas laikėsi partizaninės taktikos ir kantriai tylėjo. Nexus vartotojams teko vėl laukti ir taikstytis su Bluetooth problemomis bei kitomis klaidomis.

nexus10-android4.2.2

Vis tik šiandien Interneto puslapiai ir forumai, propaguojantys Android ir Nexus „tikėjimą“, ėmė pildytis pranešimais apie Android Jelly Bean atsinaujinimą iki versijos 4.2.2. Turimais duomenimis, atnaujinimas tikrai aktualus tiems, kurie turi Nexus išmaniuosius telefonus, taip pat planšetinius kompiuterius Nexus 7 ir Nexus 10.

Atnaujinimas su numeriu „Build JDQ39“ neturi jokių radikalių operacinės sistemos naujovių, kalbama tik apie didesnį produktyvumo ir stabilumo lygį. Vartotojai vis tik tikis, jog Google bent jau išsprendė problemą su Bluetooth A2DP. Keletas vartotojų taip pat paminėjo, kad pailgėjo ir baterijos darbo laikas. Pranešama, kad jokios naujos programinės įrangos (naujų aplikacijų, funkcijų ir t.t. pavidalu) atnaujinimas neįdiegia.

Oficialių komentarų iš Google pusės dar nebuvo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos