Qualcomm prasitarė, kad Android 5.0 turime sulaukti II ketvirtyje


Pranešama, kad interneto gigantas Google jau antrame ketvirtyje ruošiasi pristatyti naują operacinės sistemos Android versiją. Naujoji mobili platforma, kuri turėtų vadintis Android 5.0 Key Lime Pie, buvo paminėta ne kur kitur, o kompanijos Qualcomm strateginių planų skaidrėse.

android-5-key-lime-pie

Oficialus Android 5.0 pasirodymas laukiamas konferencijoje Google I/O 2013, kurios pradžia numatyta gegužės 15 d. Antra vertus, naujos OS pagrindu veikiančių įrenginių galima laukti vėliau, anksčiausiai šių metų III ketvirtyje, kadangi Qualcomm atitinkamas mikroschemas bus pasiruošusi išleisti tik 2013 m. antroje pusėje.

Iš kitos pusės, sprendžiant iš ankstesnės Google patirties, iš karto po oficialaus anonso nauja operacinės sistemos versija gali būti įdiegta į dabartinius Nexus serijos įrenginius. Šiuo metu tikslių duomenų nėra, kokias konkrečiai naujoves ir patobulinimus atneš būsimas Android 5.0.

Reikia pažymėti, kad Qualcomm reikalavimu paminėta skaidrė iš šaltinio puslapio buvo labai greitai pašalinta, tačiau pastaroji aplinkybė suteikia tik dar didesnę reikšmę minėtai temai bei joje esančiai informacijai.

2 komentarai (-ų)

  1. Petras parašė:

    Kas iš tų versijų, jei negalima normaliai atsinaujinti.

  2. Audrius parašė:

    Nusipirk nexusa ir galėsi.


Kitos kategorijos naujienos