Android Jelly Bean lėtai, bet užtikrintai pasiekė 13,6% ribą


Kompanija Google eilinį kartą publikavo ataskaitą apie operacinės sistemos Android versijų paplitimą. Taigi pati naujausia šiuo metu Android versija Jelly Bean jau pasiekė 13,6% žymą – nelabai įspūdingas skaičius, jei atsižvelgtume į faktą, jog ji pasirodė 2012 m. liepos 9 d., t.y. beveik prieš septynis mėnesius. Jei tikėtume naujausiais gandais, Android 5.0 Key Lime Pie turėtų debiutuoti per artimiausius keletą mėnesių, taigi ar Jelly Bean pasieks iki to laiko bent 50% ribą – tikrai kyla abejonių ne vienam rinkos ekspertui.

android stats 2013 jan

Be to, reikia nepamiršti, kad didžioji dalis minėtų 13,6% yra nauji įrenginiai, kurie išleisti būtent su šia operacinės sistemos versija, o dauguma jų yra Google Nexus serijos atstovai. Taigi galima konstatuoti, kad reikalai su atnaujinimu iki Jelly Bean, kalbant apie trečių šalių gamintojus, yra tikrai nelabai geri.

2011 metų lapkričio mėnesį išleista Android versija Ice Cream Sandwich pasiekė 29% žymą. Lyderiu ir toliau išlieka Android 2.3 Gingerbread su 45% ekosistemos dalimi, tuo tarpu „Nojaus laikus“ menantys Android Froyo, Éclair ir Donut vis dar gali pasigirti esantys įdiegti į 10% įrenginių, kurie aplanko Google Play.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos