Anonsuotas žaidimas The Witcher 3: Wild Hunt


Witcher3_screen

Mes nė trupučio neabejojome, kad CD Projekt Red dirba prie rolių žaidimo The Witcher pratęsimo. Apie kažkokį „tamsiojo fantasy pasaulio projektą“ savo laiku buvo užsiminę ir patys kūrėjai. Dabar pagaliau sulaukė ir oficialaus anonso.

Trečioji dalis vadinsis The Witcher 3: Wild Hunt. Debiutas numatytas 2014 metais. Projektas kuriamas PC ir „naujos kartos konsolėms, kurios jau bus prieinamos žaidimo debiuto metu“. Antroji žaidimo dalis, priminsime, skirta PC, Mac ir XBOX 360 platformoms. Ar trečioji dalis bus skirta PlayStation 4? Apie tai galima kol kas tik spėlioti.

Naujajame The Witcher turime sulaukti rimtų pokyčių. Svarbiausia – kūrėjai atsisakys žaidimo padalinimo į siužetinius skyrius. CD Projekt Red nusprendė pristatyti vientisą žaidimų pasaulį, „daug geresnį už tą, kurį mes matėme Skyrim“. Kalbama, kad jis bus net 20% didesnis nei Skyrim, ir kad „pereiti jį nuo vieno galo iki kito truks maždaug 30-40 minučių“. Žaidimas kuriamas, pasitelkiant grafinį varikliuką RedEngine 3. Kūrėjai nori atsisakyti krovimosi ekrano ir pakeisti jį vieningu, realiu laiku generuojamu pasauliu.

Pasikeis kovinė technika. Informaciją apie monstrus, kuriuos medžiosime, teks šiek tiek pastudijuoti, skaitant knygas ir bendraujant su personažais. Taip bus galima išsiaiškinti monstrus gyvenamąsias vietas, jų silpnybes ir stipriąsias vietas, išstudijuoti kai kuriuos kovinius metodus („vampyro abiejų širdžių perskrodimą vienu metu“), sužinosite, kokie alcheminiai gėrimai ir nuodai bus geriausi konkrečiu atveju.

Pažadėta ir personažų medžio plėtros galimybė, tam tikrai šviežia mutacijos sistema, patobulintas krafting‘as. Siužetas? „Geraltas gelbės savo mylimąją“. Matyt, mes susitiksime su burtininke Jenifere iš Vengerbergo – ta pačia, kuri mums turėtų būti žinoma iš Andžėjaus Sapkovskio knygos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos