Apple atnaujina MacBook Pro su Retina ekranu ir mažina kainas


Kompanija Apple pristatė spartesnius ir labiau savo kaina prieinamus nešiojamų kompiuterių MacBook Pro su Retina ekranais modelius, kurie gavo ne tik galingesnius procesorius, tačiau ir šiek tiek mažiau paplonins būsimų pirkėjų kišenes. Teigiama, kad 13“ ekraną turintis MacBook Pro Retina su 128 GB talpos SSD kaupikliu dabar kainuoja 1499 JAV dolerius (~ 3890 lt) (aktualu amerikiečių rinkai), tuo tarpu modelis su 2,6 GHz dažniu dirbančiu Intel procesoriumi ir 256 GB SSD kaupikliu nuo šiol siūlomas už 1699 JAV dolerius (~ 4400 lt).

apple-macbook-pro-retina-cheaper

15“ ekraną turintis nešiojamas kompiuteris MacBook Pro Retina dabar galės pasigirti keturių branduolių 2,4 GHz Intel procesorių, tuo tarpu maksimali 15“ modelio konfigūracija numato 2,7 GHz keturių branduolių procesorių ir 16 GB DDR3 operatyvios atminties. Kompanija Apple taip pat pranešė, jog 13“ ekraną turintis MacBook Air su 256 GB talpos SSD disku amerikiečiams bus siūlomas nuo 1399 JAV dolerių (~ 3630 lt).

Atnaujinti MacBook Pro modeliai su Retina ekranu ir Macbook Air jau prieinami el. parduotuvėje Apple Store, taip pat firminėse Apple mažmeninės prekybos parduotuvėse bei autorizuotų partnerių prekybos taškuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos