Po daugybės skundų Apple išleido iOS 6.1.1, skirtą iPhone 4S


Kompanija Apple išleido atnaujinimą iOS 6.1.1, skirtą išmaniojo telefono iPhone 4S vartotojams. Taip kompanija sureagavo į daugybę šio modelio savininkų skundų. Atnaujinimą gali atsisiųsti, pasinaudojus šia nuoroda, arba pasitelkus gerai žinomą technologiją OTA („over-the-air“).

iphone-4s-ios-6-1-1

tarp problemų, su kuriomis susidūrė iPhone 4S savininkai, atsisiuntę atnaujinimą iOS 6.1, galima paminėti nestabilų įrenginio darbą 3G mobiliojo ryšio tinkluose, paspartėjusį baterijos išeikvojimą, o taip pat didesnį telefono korpuso kaitimą. Britų mobiliojo ryšio operatorius Vodafone UK ir austrų operatorius 3 Austria netgi išsiuntinėjo savo iPhone 4S klientams pranešimus su prašymu susilaikyti nuo iOS 6.1 diegimo dėl daugybės problemų, dirbant su 3G tinklu.

Atnaujinimas iOS 6.1.1, kompanijos Apple tvirtinimu, „pašalina problemą, kuri gali įtakoti iPhone 4S produktyvumą ir patikimumą“. Reikia pažymėti, jog kol kas nėra analogiško atnaujinimo, skirto iPhone 5 vartotojams ir kitiems Apple išmaniųjų telefonų modeliams, nors atnaujinimu iOS 6.1 skundžiasi ir iPhone 5 vartotojai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos