ASUS Memo Pad 10 oficialios nuotraukos


Puslapis Tablets Magazine publikavo oficialias planšetinio kompiuterio ASUS Memo Pad 10, kurios pirmą kartą viename ir vaizdo klipų pasirodė dar prieš gerą savaitę. Iš pasirodžiusios informacijos galima spręsti, kad kompanija ASUS neketina apsiriboti tik planšetiniu kompiuteriu Memo Pad 7, greitu metu ketindama pasiūlyti ir 10,1” ekraną turintį Memo Pad serijos atstovą.

ASUS-MeMO-Pad-10-Smart-3

Reikia iš karto pažymėti, jog be pateiktų nuotraukų daugiau jokių specifikacijų šaltinis nepateikia. Taigi tenka remtis ankstesniais gandais ir tikėtis, kad tai bus planšetinis kompiuteris su 10,1” įstrižainės ir 1280 x 800 taškų raiškos ekranu, turinčiu IPS matricą, aparatinės dalies „širdimi“ taps nVidia Tegra 3, tuo tarpu operacinės sistemos vaidmenį atliks Android 4.1 Jelly Bean. Iš kitų specifikacijų, spėjama, bus galima pamatyti 1 GB operatyvios atminties, 16 GB talpos duomenų kaupiklį, microSD atminties kortelių skaitytuvą, 5 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje ir 1,2 MP raiškos kamerą priekyje.

Savo išoriniu dizainu naujokas praktiškai niekuo nesiskiria nuo modelio Transformer Pad TF300. Sprendžiant iš vis daugėjančių gandų, ASUS Memo Pad 10 gali būti anonsuotas parodoje MWC 2013, kuris vyks vasario 25 – 28 dienomis Barselonoje (Ispanija).

ASUS-MeMO-Pad-10-Smart ASUS-MeMO-Pad-10-Smart-2

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos