MWC 2013: ASUS anonsavo flagmaną Padfone Infinity


Kompanija ASUS šiuo metu Barselonoje (Ispanija) vykstančioje parodoje Mobile World Congress  2013 pristatė PadFone serijos tęsinį – Padfone Infinity. Nežiūrint į tai, kad taivaniečių kompanija kiek anksčiau paskelbė norą sukurti išmanųjį telefoną su Windows Phone 8, ASUS vis tik liko ištikima Android, taigi naujame produkte rasime Android 4.2 Jelly Bean, o kartu ir žymiai atnaujintą aparatinę dalį.

ASUS-PadFone-Infinity

Išmanųjį telefoną Padfone Infinity iš tikrųjų galima pavadinti tikrai vertu dėmesio produktu – vien tik ko vertas korpusas, pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, kuris naudojamas aero kosmonautikos industrijoje, o tai tikra sukelia norą bent jau paimti mobilų įrenginį į rankas. Ekrano įstrižainė sudaro 5“, matrica sukurta, naudojant SuperIPS+ technologiją, raiška – Full HD (1920 x 1080), o tai sudaro 441 ppi.

Po Padfone Infinity „kapotu“ slepiasi paskutinis mados klyksmas – keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 600, dirbantis 1,7 GHz taktiniu dažniu, Adreno 320 grafikos posistemė, 2 GB operatyvios atminties. Komunikacinės galimybės taip pat nenuvilia – LTE modemas leidžia pasiekti 100 Mbit/s duomenų perdavimo spartą, DC-HSPA+ – 42 Mbit/s. Artimesniais nuotoliais galima pasinaudoti Bluetooth 4.0 bei naujausiu Wi-Fi 802.11ac, kurio teorinis maksimumas siekia 1,3 Gbit/s. Mėgstantys fotografuoti galės pasinaudoti 13 MP raiškos kamera su F/2.0 diafragma, visam tam galės pasitarnauti ir blykstė.

PadFone-Infinity-03

Išmanusis telefonas gali būti įdiegtas į specialią docking-stotelę – 10“ įstrižainės ekraną turintį planšetinį kompiuterį, kurio raiška siekia tuos pačius Full HD. Čia bus galima pasinaudoti papildomo akumuliatoriaus paslaugomis. Tokiu būdu, telefone esanti 2400 mAh talpos baterija galės pasinaudoti papildomais 5000 mAh. Gamintojo teigimu, įrenginys gali išsilaikyti iki 19 val. (pokalbiai 3G tinkle) vien tik su išmaniojo telefono baterija, arba iki 40 val. kartu su prijungtu papildomu akumuliatoriumi.

Kaip jau minėta, Padfone Infinity dirba su Android 4.2 Jelly Bean, kuri šiek tiek modifikuota ASUS inžinierių. Iš gamykliškai įdiegtų paketų galima paminėti paketą SuperNote, kuris leidžia ranka įrašyti priminimus, taip pat piešti. Taip pat programinė įranga modifikuota taip, kad išmanųjį telefoną prijungus prie docking-stotelės, ekrane iš karto pasirodytų planšetinė sąsaja (ir atvirkščiai).

ASUS atstovų teigimu, Padfone Infinity visų pirma turėtų debiutuoti D. Britanijoje, čia išmaniojo telefono su docking stotele kaina sudarys £800 (~ 3200 lt). Debiuto prekyboje pradžia neįvardinta, tačiau neoficialiais duomenimis, tai gali būti balandžio arba gegužės mėnuo.

PadFone-Infinity-01 PadFone-Infinity-02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos