Steve Ballmer papasakojo apie keisčiausią savo kompanijos produktą


ballmer_steve_microsoft_ceo

Korporacijos Microsoft generalinis direktorius Steve Ballmer susitiko Technology Review žurnalistais, kad pabendrautų apie savo keisčiausią produktą – Surface – ir apskritai apie kompanijos „planšetines ambicijas“. Nors ir labai kritikuota kryptis (ne tik iš žiniasklaidos, bet ir ši kompanijos partnerių pusės), tačiau dabar tai vadinama realiu verslu, nors ir nesitikima, kad Surface taps rimtu asmeninių kompiuterių konkurentu.

Steve Ballmer teigė, kad Microsoft apie taip vadinamus „skaičiavimus su rašikliu“ kalbėjo metų metais (čia turime omenyje specialų rašiklį, kuris yra komplekte kartu su Surface Pro), tačiau tai buvo sunku įgyvendinti per OEM kanalus, kadangi partneriai nebuvo vienodai suinteresuoti. Microsoft idėja slypėjo tame, kad nuosavas planšetinis kompiuteris turėjo šiek tiek truktelėti kompaniją į priekį, tačiau, iš esmės, tai turėjo parodyti OEM partneriams, jog Microsoft turi modelį, kuris leistų į priekį pajudėti ir OEM rinkai. Galbūt šis atvejis šiek tiek primins vadeliotoją, kuris laiko prieš asiliuko nosį morką, kad šis judėtų į priekį ir temptų viską, kas ant jo ir už jo, į priekį.

Taip pat žurnalistų nenustebino Microsoft prezidento aptakūs atsakymai apie tai, kiek gi iš tikrųjų kompanija pardavė planšetinių kompiuterių Surface. Tokiu būdu, vis dar kyla daug kalbų apie tai, kad staigus Surface Pro išnykimas iš prekybos sąlygotas ne didelio ažiotažo iš vartotojų pusės, tačiau dėl labai mažos pasiūlos. Juo labiau, kad ne vienas šaltinis kalba, jog pasiūla bus atstatyta tik balandžio mėnesį, taigi akivaizdu, kad dėl per didelio atsargumo Microsoft truputį perlenkė lazdą, tik jau į kitą pusę, nei tai atsitiko su Surface RT.

Paklaustas apie būsimus sunkumus vartotojams skirtų produktų rinkoje, Steve Ballmer nurodė, jog nepaisant fakto, kad 65% visų asmeninių kompiuterių, 70% visų Office paketų ir 100% visų XBOX konsolių atitenka būtent paprastiems vartotojams, Microsoft gana neblogai sekasi uždirbti ir iš verslo segmento. Steve Ballmer teigė, kad kartais jis norėtų, jog reikalai klostytųsi geresne linkme, kaip tai velniškai gerai pavyko su XBOX ir Kinect.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos