Electronic Arts: naujas Battlefield serijos žaidimas pasirodys 2014 m.


Prieš porą dienų įvyko kompanijos Electronic Arts akcininkų ir investuotojų susirinkimas, kuriame kompanijos finansininkai pažymėjo stabilų serijos Battlefield populiarumą. Kartu su FIFA serija garsioji kartinė šaudyklė yra populiariausia tarp virtualių pramogų gerbėjų. Visa tai turėdamas omenyje, EA Lables prezidentas Frank Gibeau patvirtino, jog kita serijos dalis yra kuriama.

battlefield-3-screenshot

Trumpa Frank Gibeau citata skamba taip: „Naujas Battlefield žaidimas debiutuos kitais metais“. Be to, EA Labels prezidentas pasidžiaugė, jog „greitu metu kompanija galės detaliau supažindinti žaidėjus su nauja projekto dalimi“. Tiesa, konkretesnės informacijos, kas bus papasakota serijos gerbėjams, Frank Gibeau nepateikė.

Aišku, po tokių frazių atsiranda plačiausios erdvės įvairioms prognozėms, spekuliacijoms ir įvairiausio plauko gandams. Nejaugi mes pamatysime ilgai lauktą Bad Company 3 anonsą? O gal tai bus visiškai naujas, atskiras projektas, kuris bus skirtas jau naujos kartos žaidimų konsolėms XBOX 720 ir PlayStation 4? O gal tiesiog paprastai pavadintas Battlefield 4? Reikia tikėtis, kad apie viską mes sužinosime jau labai greitai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos