Išmaniųjų telefonų su BlackBerry 10 pardavimai spartesni nei tikėtasi


Kompanijos BlackBerry, neseniai atsisakusios savo tradicinio pavadinimo „RIM“, generalinis direktorius Thorsten Heins neseniai bendravo su vokiečių laikraščio „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ žurnalistais, kuriems prisipažino, kodėl vis dar nenori atskleisti tikrųjų išmaniųjų telefonų BlackBerry Z10 ir BlackBerry Q10 pardavimų skaičių. Kanadiečių kompanijos galva teigė, jog nori gauti skaičius už ilgesnį laikotarpį, o šiuo metu jis gali pasakyti tik tiek, kad pardavimai „viršija lūkesčius“, tuo tarpu užsibrėžti tikslai buvo tikrai ambicingi.

blackberry-z10-white-and-black

Interviu vokiečių leidiniu Thorsten Heins taip pat pridūrė, jog išmanieji telefonai su naujausia operacine sistema BlackBerry 10 vartotojų buvo sutikti tikrai palankiai, o pardavimų tempai pasiekė tokį lygį, jog kompanija nusprendė padidinti gamybos apimtis, jog būtų patenkinta didėjanti paklausa.

Priminsime, kad mobili platforma BlackBerry 10 buvo anonsuota 2013 metų sausio 30 d., kartu buvo pristatyti išmanieji telefonai BlackBerry Z10 su sensoriniu ekranu per visą priekinę plokštumą ir BlackBerry Q10 su sensoriniu ekranu ir firmine QWERTY klaviatūra. Nors kiek anksčiau vienas iš garsios kompanijos analitikų prognozuojamus BlackBerry 10 įrenginių pardavimus sumažino net 83 procentų, tačiau panašu, kad BlackBerry vadovas Thorsten Heins optimizmo nepraranda. Reikia tikėtis, kad po kurio laiko pasirodysianti oficiali statistika tikrai leis kalbėti apie kompanijos pakilimą, o ne tolimesnį ritimąsi žemyn.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos