BlackBerry 10 skirtas Skype – „migrantas“ iš Android ekosistemos


2013 m. sausio 30 d. įvykusios operacinės sistemos BlackBerry 10 ir jos pagrindu sukurto išmaniojo telefono BlackBerry Z10 metu kompanija parodė populiarią aplikaciją BlackBerry Messenger, kuri gavo vaizdo skambučių ir balso perdavimo per Internetą palaikymą, tokiu būdu, tapo tiesioginiu Apple FaceTime ir Microsoft Skype varžovu.

skype-to-go

Beje, tame pačiame BlackBerry renginyje buvo parodyta ir atskira BB10 skirta aplikacija Skype. Ir iš karto buvo užduota eilė klausimų: kada ja galės pasinaudoti BlackBerry 10 vartotojai, ar jis bus įgimta šiai platformai, o galbūt tik perkelta iš Android, koks bus integracijos lygmuo ir panašiai. Kol kas šie klausimai didžiąja dalimi nėra atsakyti, tačiau vienas jau dabar žinomas: BB10 skirta aplikacija Skype – tai iš Android migravusi VoIP programa. Ir tai pranešė ne pati BlackBerry, tačiau Skype techninio palaikymo tarnyba.

BB10 skirta Skype bus prieinama per el. parduotuvę BlackBerry World, antra vertus, naudotis tarptautiniais Skype skambučiais galima jau dabar, pasitelkiant tarnybą Skype To Go, kuri prieinama ir Lietuvos vartotojams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos