Blizzard žymiai sumažino World of Warcraft kainas, kad žaidėjai neišsibėgiotų


Visai neseniai teminiai žaidimų portalais ėmė garsiai kalbėti, kad World of Warcraft žaidėjų skaičius sparčiai mažėja. Vartotojų bazė jau nukrito žemiau psichologinės 10 mln. žmonių ribos, ir dabar galima kalbėti apie 9,6 mln. rodiklį.

world_of_warcraft_heroes

Turbūt jausdama kažką negera, Blizzard iš karto anonsavo naują papildymą. Panašu, kada anonso efektas nedavė norimų rezultatų, kadangi kompanija surengė tikrai rimtą išpardavimą, visa tai derindama su greitu atnaujinimo 5.2 The Thunder King pasirodymu.

Taigi dabar amerikiečiai (jiems pasisekė labiausiai) gali įsigyti žaidimą su visai papildymais vos $35, kaip prieš tai tekdavo sumokėti $90. Nuolaidų Vakarų regionams sudarė 60%. Europiečiams vietoj ankstesnių 80 eurų dabar teks mokėti 31 eurą. Tiesa, kuo toliau į Rytus, tuo mažesnę nuolaidą bus galima gauti (kažkodėl nemėgsta Blizzard Rytų europiečių, kaži kodėl?): štai ukrainiečiai ir rusai gavo tik 38% nuolaidą. Antra vertus, bet net ir tokia nuolaida yra geriau, nei jokios. Priminsime, kad akcija galioja iki vasario 25 d. Kiek tokios nuolaidos pasirodys efektyvios, parodys tik laikas.

Vienas komentaras

  1. zaidejas wow parašė:

    Ir taip jau aisku iki ko keliauja wow, per tuos metus nuo cataclysmo, wow’as nieko naujo neisrado, vis tie 10 lvl, daily ir kung fu angry panda 🙂 ,perejau i Rift , papildymas http://www.youtube.com/watch?v=kCiI47wF3ic , expansionas #1 – http://www.youtube.com/watch?v=C01aiBCtpAI ir vis dar daugejanciu zmoniu antpludis, super geimas. Rimtesne kompanija renkasi. Nera dirge, anu* ir t.t kas zaide wow zino apie ka kalbu.


Kitos kategorijos naujienos