Crysis 3 jau prekyboje


Kažkas tikėjo, kad džiunglių jau tikrai nebebus, tačiau štai jos - visu gražumu, ir dar Niujorko centre...

Kažkas tikėjo, kad džiunglių jau tikrai nebebus, tačiau štai jos – visu gražumu, ir dar Niujorko centre…

Naujoji kompanijos Crytek pirmojo asmens šaudyklė – žinoma, kalbama apie Crysis 3 – jau prieinama visiems Europos žaidimų fanatams, džiaugsmingai mums praneša kompanija Electronic Arts.

Vakar, vasario 21 d., žaidimas pasirodė Europos regione, tuo tarpu šiandien jį gaus ir D. Britanijos vartotojai. Priminsime, kad Š. Amerikos šalyse debiutas įvyko vasario 19 d. Tiesioginiu kūrimu užsiėmė Frankfurte (Vokietija) įsikūrusias Crytek padalinys, tuo tarpu britiškas filialas užsiėmė daugelio žaidėjų režimo gamyba. palaikomų platformų sąrašas yra standartinis: PC, XBOX 360 ir PlayStation 3. Sklandė gandai, kad projektas gali būti perkeltas ir į Wii U, tačiau dar 2012 metais kūrėjai šiuos gandus aiškiai paneigė.

Crysis 3 toliau tęsia futuristinę istoriją apie ateivių įsiveržimą ir žmonijos problemas, kurių daugumą patys žmonės ir sukūrė. Korporacija Cell didžiausius miestus uždengė milžinišku kupolu, visa tai motyvuodama noru kovoti prieš ateivius. Žinoma, viskas buvo kur kas paprasčiau: tiesiog kažkam labai norėjosi valdyti visą pasaulį.

Veiksmo vieta pasirinkti Niujorko (JAV) griuvėsiai, kurie trečioje Crysis dalyje visiškai apaugo džiunglėmis. Iš esmės, greitai apsirengiame nepakartojamu nano kostiumu ir pirmyn naikinti ne tik korumpuotos kompanijos Cell karius, tačiau ir visus ateivius, kurie grasina žmonijai išnykimu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos