Dar vienas analitikas kalba apie biudžetinį Apple iPhone


Analitikai iš investicinio banko Topeka Capital Markets publikavo rinkos tyrimo rezultatus, o šie patvirtina ne kartą pasirodžiusius gandus apie kompanijos Apple planus išleisti biudžetinį išmanųjį telefoną. Analitiko Brian White teigimu, 2012 m. pabaigoje atlikta analizė byloja apie naujos iPhone versijos ruošimą, tuo tarpu bus išleistos kelios modifikacijos su skirtingomis ekranų įstrižainėmis. Jų pasirodymas laukiamas gegužės arba birželio mėnesį, tuo tarpu sugalvoti net ir kodiniai pavadinimai – iPhone Air arba iPhone mini.

iPhone-4-vs-iPhone-5-Screen-Size-Concept_mini

Kalbėdamas apie pagrindinę biudžetinio iPhone charakteristiką, o būtent apie kainą, analitikas įvardino $250-300 diapazoną, o tai, jo teigimu, yra apie 58% mažiau už dabartinę rekomenduojamą iPhone 5 su 16 GB kaupikliu kainą. Viena iš įtikinamų priežasčių, kas Apple verčia atlikti tokį žingsnį, įvardijamas išmanusis telefonas Xiaomi 2, kuris Kinijoje pardavinėjamas už maždaug $320 (~ 840 lt), tuo tarpu jo aparatinės specifikacijos yra beveik vienos geriausių išmaniųjų telefonų segmente. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į tą faktą, jog pagrindinę parduodamų išmaniųjų telefonų dalį, iki 60%, sudaro būtent pradinio lygmens mobilūs įrenginiai.

Taip pat analitiko ataskaitoje minima tai, jog kainos sumažėjimo galima laukti dėl to, kad bus naudojami pigesni komponentai, įskaitant ekraną, korpusą, kamerą, procesorių atmintį ir bevielio ryšio mikroschemas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos