EA patvirtino, kad daugiau Medal of Honor serijos žaidimų nebebus


Susitikime su investuotojais ir akcininkais kompanijos Electronic Arts vadovybė pranešė ne tik gerą naujieną Battlefield serijos gerbėjams, nudžiugindama pranešimu, kad jau darbuojamasi prie kitos projekto dalies. Buvo ir šaukštas deguto gerų žinių statinėje. Paskelbta, jog kompanija neketina tęsti žaidimų serijos Medal of Honor. Dėl visko kalta paskutinė serialo dalis, kuri visiškai nepateisino EA vilčių.

Trumpas susitikimas leido suprasti, kad jie niekam nereikalingi...

Trumpas susitikimas leido suprasti, kad jie niekam nereikalingi…

Electronic Arts vykdomasis direktorius Peter Moore pranešė, kad Medal of Honor: Warfighter buvo labai šaltai priimta tiek profilinės žiniasklaidos, tiek ir pačių vartotojų, o taip pat nesubėgėjo pasiekti komercinės sėkmės – visame pasaulyje buvo parduota „vos 1,82 mln. kopijų“. Būtent todėl EA nemato prasmės investuoti pinigų į serialo plėtrą. Sprendimą uždaryti Medal of Honor seriją pakomentavo ir EA Labels prezidentas Frank Gibeau. Jis prisipažino, jog kompanija padarė klaidą, pasikliaudama šiuo serialu.

Prasta Warfighter, kurio kūrimu užsiėmė studija Danger Close Games, paklausa negatyviai įtakojo ir kompanijos EA finansus – pajamos per 2012 m. IV ketvirtį buvo mažesnės, nei prognozuota anksčiau – vietoj $1,25–1,35 mlrd. pavyko uždirbti tik $1,18 mlrd., taigi slaptas operacijas vykdžiusi diversantų grupė pati buvo likviduota.

Kaip jau minėta, Battlefield 3 viltis pateisino su kaupu. Iš savo konkurentų buvo nusileista tik visų laikų rekordininkui Call of Duty: Modern Warfare 3, tuo tarpu visur kitur lydėjo tikra sėkmė: Battlefield Premium prenumeratorių skaičius pasiekė 2,9 mln. žmonių, o tai kompanijai Electronic Arts leido uždirbti $108 mln.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos