Daylight – pirmasis žaidimas su Unreal Engine 4


Pirmuoju žaidimu, kuris naudos naujos kartos varikliuką Unreal Engine 4 ir sukurtu tarp Epic Games sienų, taps psichologinis trileris Daylight. Apie tai, duodamas interviu portalo IGN žurnalistams, pranešė Zombie Studios kūrybinis direktorius Jared Gerritzen.

daylight_01

Kūrėjai jau suspėjo pareikšti, jog tai bus siaubo žanro projektas su atsitiktinai generuojamais lygiais, kuriuos pilnai bus galima pereiti vos per pusvalandį. Įdomu tai, jog žaidimo pradžioje jums nebus pasiūlyta jokios priešistorės – žaidėjams patiems reikės sužinoti, kas jie tokie, kaip atsidūrė šioje bauginančioje vietoje ir galų gale surasti išėjimą iš šios vietos.

Žaidimo herojė prabunda nepažįstamoje vietoje, bauginančiame name. Ji neprisimina, koks jos vardas. Vienintelis jos noras – kuo greičiau iš čia ištrūkti. Žaidime jūs esate žvėris, įvarytas į narvą, tik vietoj narto – apleista sodyba, baisi ir mirtinai jus bauginanti“, – taip žaidimą apibūdino Jared Gerritzen.

daylight_02

Kūrėjai taip pat pranešė, jog žaidime Daylight nebus ginklų – pagrindiniu išlikimo instrumentu bus pagrindinės herojės mobilus telefonas. Jis jus įspės apie įvairiausių fantomų artinimąsi, apšvies kelią, o taip pat veiks kaip ultravioletinė lempa (labai pravers ieškant įvairiausių pėdsakų).

Daylight dar iki 2013 m. pabaigos turėtų pasirodyti el. distribucijos sistemoje Steam, žaidimo kaina sudarys $20 (~ 52 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos