Dead Space 3 demonstracinę versiją parsisiuntė jau 2 mln. kartų


Žaidimo Dead Space 3 demonstracinė versija viešoje erdvėje pasirodė 2013 metų sausio 22 d. Nuo to laiko šios serijos gerbėjai projektą atsisiuntė jau 2 mln. kartų. Remiantis Electronic Arts duomenimis, ši demonstracinė versija yra du kartus populiaresnė, nei savo laiku Dead Space 2 demo versija.

dead_space_3_04_big

Savo pranešime leidėjo EA specialistai nepatikslino parsiųstų versijų kiekio tarp XBOX Live ir PlayStation Network vartotojų. Kūrėjų atstovai taip pat teigė, kad Dead Space 3 verdą žaidėjai socialiniuose tinkluose minėjo daugiau nei 100 tūkst. kartų. Oficialiame Facebook puslapyje projektas jau surinko 90 tūkst. mygtuko „Like“ paspaudimų.

Neseniai kompanijos Electronic Arts pareiškė, kad rezervuotų Dead Space 3 egzempliorių kiekis jau viršija Dead Space 2 demonstruotą rodiklį tokiu pačiu laiku. Kartu ekspertai atsisakė kažkokių konkrečių duomenų apie tai, kiek tiksliai parduota šio projekto kopijų.

Priminsime, kad žaidėjai siaubo veiksmo žaidimą Dead Space 3 galės įsigyti nuo vasario 8 d. Žaidimas bus prieinamas visoms trims pagrindinėms žaidimų platformoms – PC, XBOX 360 ir PlayStation 3.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos