Ultrabookas Dell XPS 13 nuo šiol prieinamas ir su Full HD ekranu


Didelių permainų laukianti amerikiečių kompanija Dell nenustoja rūpintis ir savo produkcijos asortimentu atnaujinimu. Oficialus amerikiečių kompiuterių gamintojo pranešimas teigia, kad rinkoje nuo šiol bus prieinamas firminis ultrabookas Dell XPS 13, kuris dabar turės ne tik HD 720p, tačiau ir Full HD 1008p raiškos (1920 x 1080) ekraną.

Ultrabookas Dell XPS 13 ir jo pagrindinis varžovas Apple MacBook Air

Ultrabookas Dell XPS 13 ir jo pagrindinis varžovas Apple MacBook Air

Įsigyti atnaujintą ultrabooką galima JAV ir kai kuriuose kituose regionuose, kaina prasideda nuo $1399,99 (~ 3580 lt be mokesčių). Be to, ekranas su Full HD raiška bus siūlomas ir kaip standartinė opcija su kitais kompanijos Dell produktais, tame tarpe programinės įrangos operacinei sistemai Ubuntu kūrėjams skirtu XPS 13 Developer Edition.

Tokiu būdu, Dell XPS 13 Ultrabook su 13,3“ įstrižainės Full HD raiškos ekranu turėtų įgyti daugiau šansų konkurencinėje kovoje su Apple MacBook Air ir kitais sprendimais (tame tarpe ir iš ultrabookų stovyklos), kurie jau senokai siūlo panašių sprendimų su Full HD ekranais. Priminsime, kad naujojo ultrabooko specifikacijos numato Intel Core i5 arba Core i7 procesorių (Ivy Bridge) su integruotu adapteriu Intel HD Graphics 4000, iki 8 GB DDR3-1600 MHz operatyvios atminties, 128 GB talpos SSD kaupiklį. Ultrabooko svoris sudaro apie 1,36 kg, taip pat numatytos USB 3.0 bei mini-DisplayPort jungtys.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos