Dreamfall Chapters: The Longest Journey – pirmas žaidybinis vaizdo klipas


Kūrėjams iš Red Thread Games per Kickstarter pavyko surinkti 1 mln. JAV dolerių, taigi jie galės ramiai skirtą visą savo laiką nuotykių projekto Dreamfall Chapters: The Longest Journey kūrimui. Kad atšvęstų šį džiugų įvykį, kūrėjai išleido trijų minučių vaizdo klipą, kuriame galima pamatyti žaidybinį procesą. Studijos atstovai parodė antiutopinio nusikalstamo miesto Europolio dangoraižius – tai bus viena iš lokacijų, į kurią teks vykti pagrindinei žaidimo herojai.

Vizualiai megapolis labai primena futuristinę Los Andželo versiją iš kino filmo „Blade Runner“. Siužetas numato, kad didžioji Europolio gyventojų dalis linkę gyventi sapnuose, kurie žaidime Dreamfall Chapters: The Longest Journey parduodami tarsi narkotikai.

Žaidimo autoriai turi pasislėpę užantyje dar keletą idėjų, kurias planuoja įgyvendinti realybėje, jei projekto finansavimas tęsis. Projekte Dreamfall Chapters: The Longest Journey ketinama pridėti naujų personažų, lokacijų ir kitokio turinio, o taip pat pagerinti interaktyvią žaidimo dalį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos