EA išleido Mac OS X skirtą Origin klientą: prieinama 50 žaidimų


Po gana trumpo testavimo laikotarpio kompanija Electronic Arts pristatė Mac OS X skirtą el. distribucijos sistemos Origin klientą. Šiuo metu tarnyba Apple produkcijos vartotojams gali pasiūlyti visai nedaug – vos 50 žaidimų. Tačiau pradiniame sąraše galime matyti gana žymius projektus, tokius kaip žaidimų seriją The Sims, Lego, taip pat Dragon Age 2, Batman: Arkham Asylum/City.

origin-blog

Analogiškai kaip ir Windows vartotojų atveju, Mac skirta Origin versija siūlo vartotojams prieigą prie „debesų“ saugyklos, skirtos žaidimų išsaugojimams, socialinio bendravimo priemones per draugų sąrašus ir t.t.

Kaip ir kompanija Valve savo tarnybos Steam kliente, taip ir Electronic Arts ryžosi dviejų platformų palaikymui – tai reiškia, jog pirkdamas kokį nors projektą, skirtą Windows arba Mac OS X, žaidėjas gauna galimybę nemokamai atsisiųsti versiją ir kitai platformai (aišku, jei tokia yra prieinama). Atsisiųsti Mac OS skirtą Origin klientą galima iš oficialaus puslapio, pasinaudojus šia nuoroda.

Kaip galima matyti, Origin lėtai, tačiau užtikrintai vejasi Steam savo funkcionalumu. Gali būti, kad ateityje mes pamatysime sąsają, kuri optimizuota valdymui kontroleriu, o taip pat žaidimus, kuriuos bus galima žaisti per televizorių. Galbūt EA dar ryžis ir Linux užkariavimui, kaip tai daro Valve? Aišku, čia viskas priklausys nuo konkurento ir jo naujojo projekto Steam Box sėkmės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos