EA parodė būsimą Battlefield 4, tačiau tik išrinktiesiems


Kompanija Electronic Arts visiškai neskuba su naujos Battlefield serijos anonsu, tačiau gana noriai rodo naujojo žaidimo scenas savo partneriams. Štai visai neseniai kanadiečių leidėjas už uždarų durų parodė pirmo asmens šaudyklę Battlefield 4 atrinktiems mažmeninės prekybos tinklų vadovams. Apie šį renginį visuomenė sužinojo iš kompanijos GameStop vykdomojo direktoriaus J Paul Raines.

battlefield-4-screen

„Šiandien aš mačiau Battlefield 4, ir viskas, ką galiu pasakyti – wow! Dėkui EA už demonstraciją. Negaliu sulaukti, kada jūs patys galėsite tai pamatyti“, – parašė Paul Raines savo Twitter paskyroje. Įdomiausia yra tai, kad pranešimą persiuntė pati Electronic Arts, taigi šį informacijos „nutekinimą“ apie dar oficialiai neanonsuotą projektą, galima sakyti, oficialiai palaimino pats leidėjas.

Galima pažymėti, kad žaidimas Battlefield 4 jau kurį laiką yra tapęs vieša paslaptimi: kompanija Electronic Arts neslėpė fakto, kad žaidimas yra kuriamas ir kad jos planai nesikeičia – kas dvejus metus po naują serijos dalį. Priminsime, kad praėjusiais metais EA atstovai pranešė, jog prieigą prie Battlefield 4 Beta testavimo gaus išskirtinai tie vartotojai, kurie rezervuos šaudyklės Medal of Honor: Warfighter versiją Limited Edition. Testavimas numatytas 2013 metų rudenį. Daugiau detalių apie žaidimą, deja, nėra. Žinoma tik tiek, jog Battlefield 4 kuriamas, pasinaudojant modifikuota varikliuko Frostbite 2.0 versija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos