El. parduotuvė Apple iTunes Store pardavė net 25 mlrd. dainų


Kompanija Apple pranešė apie naują muzikinius kūrinius, TV laidas ir filmus  parduodančius el. parduotuvės iTunes Store rekordą. Teigiama, kad iš iTunes Store parsiųstų muzikinių kūrinių skaičius jau viršijo 25 mlrd. vienetų ribą. Simboline dvidešimt penkiamilijardine kompozicija tapo kūrinys „Monkey Drums (Goksel Vancin Remix)“, kurio autorius – DJ Chase Buch. Jį parsisiuntė Vokietijos gyventojas Phillip Lüpke.

Apple-iTunes-Store

Šio šaunaus įvykio proga Apple padovanojo melomanui kortelę iTunes Gift Card, kurios dėka jis galės įsigyti muzikinių kompozicijų už 10 tūkst eurų (~ 34 600 lt).

Šiuo metu iTunes Store kataloge yra apie 26 mln. muzikinių kūrinių. Interneto parduotuvė prieinama 119 šalių gyventojams. Beje, interneto projektus kuruojantis korporacijos Apple viceprezidentas Eddy Cue pranešė, kad kas minutę iš iTunes Store parsisiunčiama apie 15 tūkst. dainų.

Priminsime, kad iTunes Store debiutavo 2003 metais. Tam, kad būtų pasiektas 1 mlrd. parsiųstų dainų rodiklis, interneto parduotuvei prireikė poros metų. Maždaug po ketverių egzistavimo metų muzikinių kompozicijų iš iTunes Store parsiųsta virš 10 mlrd. egzempliorių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos