Europiečiams skirtas Diablo III atnaujinimas atneša PvP kautynes


diablo-3-pvp

Kompanija Blizzard Entertainment pranešė, jog europiniuose Diablo III serveriuose buvo įdiegtas atnaujinimas 1.0.7, kurio pagrindiniu ypatumu tapo kovos be taisyklių.

Be standartinių klasių klaidų pataisymų, taip pat monstrų charakteristikų patobulinimų ir kitų naujovių atnaujinimas leis mėgautis ilgai lauktu režimu – PvP kautynėmis. Priminsime, kad vos tik debiutavus Diablo III, kūrėjai pranešė, kad žaidėjai negalės pasinaudoti PvP, kadangi jo tiesiog nėra, o tai sukėlė tikrai nemažą žaidėjų nepasitenkinimą.

Kad būtų galima pasigalinėti, visi norintys turėtų judėti į viešbutį Naujajame Tristrame. Ten būtina pasikalbėti su NPC vardu Nekas Skandalistas, kuris ir teleportuos kovotojus į atsitiktinai sugeneruotą PvP-zoną „Išdeginta varpinė“. Ji sudaryta iš keturių dalių: bažnyčia, kapinės, upė ir ežeras.

Iš viso kautynėse galės dalyvauti iki keturių vartotojų. Jokių skaičiavimų, reitingų lentelių ir taisyklių, tik grynos skerdynės. Jei jūs žaidžiate „hardcore“ režimu, nesijaudinkite – mirtis nuo draugo rankos nebus staigi. Žuvę herojai iš karto atgimsta arenoje.

Atkreipkite dėmesį, kad atsisiųsti atnaujinimą 1.0.7 siūloma tik po to, kai jis pasirodo žaidėjo regione. Jei jūs turi, pavyzdžiui, amerikietišką kliento versiją, reikia palaukti, kad nauja versija bus prieinama būtent jūsų regionui ir panašiai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos