Exynos 5 Octa procesorius išmaniesiems telefonams yra per karštas


Exynos-5-Octa-Presentation

Šių metų pradžioje kompanija Samsung pristatė mobilų procesorių Exynos 5 Octa. Pastarasis įkūnija technologiją „ARM big.LITTLE“ ir apjungia savyje keturis didelės spartos branduolius Cortex-A15 bei keturis energetiškai efektyvius Cortex-A7. Inžinierių sumanymu, dinamiškai paskirstomos užduotys turi leisti pasiekti ir didelio produktyvumo, ir energetinio taupumo vienu metu.

Vis tik puslapis NextPowerUp, remdamasis informuotais šaltiniais iš Taivano, teigia, jog P. Korėjos elektronikos giganto specialistai priversti tobulinti Exynos 5 Octa dėl per didelio energetinio apetito, o kartu ir dėl per didelių darbinių temperatūrų. Tokiu būdu, įrenginiai su šiuo „aštuonių branduolių“ procesoriumi į vartotojų rankas gali patekti daug vėliau, nei planuota.

Vienu iš pirmųjų serijinių modelių su Exynos 5 Octa turėtų tapti išmanusis telefonas – flagmanas Samsung Galaxy S IV, kurio debiutas, kai kurių šaltinių teigimu, turi įvykti kovo 14 dieną. Dėl didelių problemų su nuosavu procesoriumi kompanija Samsung būsimame išmaniajame telefone gali naudoti Qualcomm sprendimą Snapdragon 600, kurio jau gali pasigirti neseniai pristatytas išmanusis telefonas HTC One.

sch-i545-nenamark2

Šią informaciją patvirtina ir naujausias įrašas NenaMark 2 duomenų bazėje, kuri parodo Samsung išmaniojo telefono su indeksu SCH-I545 spartos lygį. Panašus numeris – SCH-I535 – savo laiku buvo priskirtas dabartiniam flagmanui Samsung Galaxy S III.

Modelis SCH-I545 turi grafinį procesorių Adreno 320, kuris yra vienas naujausių Qualcomm sprendimų. Įrenginys turi Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną, dirba su operacine sistema Android 4.2 Jelly Bean (taip nurodyta spartos testo duomenų bazėje). Ar tikrai kompanija Samsung ryšis pasinaudoti konkurentų produkcijos paslaugomis, pamatysime galbūt jau kitą mėnesį. Ir jei taip atsitiks, ekspertų teigimu, tai akivaizdžiai parodys, jog korėjiečių kompanija paskubėjo pasigirti apie pirmąjį mobilų „aštuonių branduolių“ sprendimą, o mes dar kartą galėsime įsitikinti liaudies išmintimi: „Paskubėsi – Qualcomm prajuokinsi“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos