Facebook ėmė pardavinėti dovanų korteles


Socialinis tinklas Facebook ėmė pardavinėti dovanų korteles Facebook Card, kurias šio tinklo vartotojai gali padovanoti savo draugams, o šie taip galėtų apmokėti tam tikras kompanijos siūlomas paslaugas ar produktus, tokius kaip  Jamba Juice, Olive Garden, Sephora ir kitus. Deja, pastaroji galimybė šiuo metu prieinama tik Jungtinių Valstijų vartotojams.

facebook-card

Kad draugui būtų galima padovanoti tokią kortelę, vartotojas ją turi išsirinkti iš skyriaus „Gift Cards & Digital“. Vėliau reikia apsispręsti su pinigine suma, o vėliau kortelę apmokėti. Vėliau dovanos gavėjui bus nusiųstas atitinkamas pranešimas, o pati kortelė bus jam pristatyta paštu per keletą dienų. „Kai tik kortelė atvyko pas jūsų draugą, ji gali apsipirkti tame prekybos tinkle, kurį jūs išrinkote, ir išleisti tą sumą, kuri buvo padovanota“, – teigiama Facebook pranešime.

facebookcardmobileportalcombined-1-640x359

Kompanijos teigimu, dovanų kortelės Facebook Card yra daugkartinės. Pavyzdžiui, jei vartotojui bus dar kartą užsakyta dovana, ji bus priskirta tai pačiai kortelei. Be to, Facebook Card galės saugoti iš karto kelių prekybos tinklų arba kompanijų sertifikatus.

Sužinoti kortelės balansą galima sužinoti savo Facebook paskyroje arba per mobilią kliento versiją. Taip pat socialinis tinklas realiu laiku informuos vartotoją apie balanso pokyčius, atsiųsdamas specialų pranešimą į vartotojo išmanųjį telefoną.

facebookcardgift-640x360

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos