Samsung Galaxy S IV išsaugos „Home“ mygtuką ir apsieis be stiluso


Aiškėja vis daugiau detalių apie vieną iš labiausiai laukiamų šių metų išmaniųjų telefonų – Samsung Galaxy S IV, kurio anonsas laukiamas šių metų kovo mėnesio viduryje.

Remiantis šaltinių iš P. Korėjos duomenimis, kuriuos cituoja puslapis Unwired View, naujasis įrenginys vis tik išsaugos Galaxy serijai būdingą mygtuką „Home“, tačiau komplekte nebus specialaus rašiklio, kaip tai būna Galaxy Note modelių atveju. Tokiu būdu, galima daryti išvadą, kad Samsung vis tik išlaikys Galaxy S ir Galaxy Note serijas šiek tiek skirtingose pusėse.

346105

Tikėtina, kad Samsung Galaxy Note serija ir toliau galės pasigirti išskirtiniu bruožu – rašikliu S Pen, o tai turėtų būti papildomu faktoriumi, kuris patrauks vartotoją ir išskirs šiuos modelius iš kitų Samsung sprendimų. Be to, kartu galima daryti išvadą, jog Galaxy S IV grafinė vartotojo sąsaja bus kiek kitokia, nei to paties Galaxy Note II, kadangi pastarajame akcentuojamas būtent darbas su specialiu rašikliu.

Prognozuojama, kad Galaxy S IV gaus procesorių Exynos 5 Octa, 4,99“ įstrižainės Super AMOLED ekraną, kurio raiška turėtų sudaryti 1920 x 1080 taškų (Full HD formatas), tuo tarpu taškų tankis sieks 441ppi. Tiesa, šis ekranas gali tapti tuo stabdžiu, kuris neleis laiku rinkoje pasirodyti naujam Samsung flagmanui – šiuo ekranus gaminanti Samsung Display, šaltinių teigimu, nesugeba pradėti jų masinės gamybos dėl technologinių problemų.

Iš kitų Samsung Galaxy S IV specifikacijų galima išskirti 13 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje (matyt, reikia tikėtis to paties BSI sensoriaus). Operacinės sistemos vaidmenį, greičiausiai, atliks Android 4.2 Jelly Bean.

2 komentarai (-ų)

  1. eve parašė:

    oho, labai vilioja isigyti. tikrai patinka

  2. bitas parašė:

    Labai laukiu šio, kaip tik sutartis baigsis, o s4 tikiuosi, kad bus monstras, kaip ir prognozuojama.


Kitos kategorijos naujienos