Naujas Samsung Galaxy S IV su metaliniu korpusu konceptas


Nepriklausomų dizainerių kuriami mobilių įrenginių konceptai dažnai būna ambicingi, o pastarasis taip pat netapo išimtimi. Jau po keleto mėnesių kompanija Samsung pristatys savo naują išmanųjį telefoną – flagmaną Galaxy S IV, tačiau Internete jau pasirodė konceptas, kuriame atspindima pačių vartotojų vizija.

galaxy-siv-concept

Pranešama, kad išmaniojo telefono konceptas gaus metalinį korpusą, taip pat 5“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną su apsauginiu stiklu Gorilla Glass 3. Taip pat minimos ir kitos charakteristikos, tokios kaip 4 branduolių procesorius Exynos 5450, dirbantis 2,0 GHz taktiniu dažniu, 2 GB operatyvios atminties, iki 64 GB talpos integruotas duomenų kaupiklis, microSD atminties kortelių skaitytuvas, 13 MP raiškos kamera nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos kamera priekyje, LTE palaikymas, Bluetooth 5.0, atskiras mygtukas kamerai ir priekyje įdiegti garsiakalbiai. Operacinės sistemos vaidmenį atlieka Android 4.2 Jelly Bean.

Aišku, vargu, ar korėjiečių gamintojas pristatytas išmanųjį telefoną Galaxy S IV su metaliniu  korpusu, tačiau kitos specifikacijos atrodo gana tikroviškai. Mes jau dabar žinome, kad tai bus tikrai galingas įrenginys, o kompanijos Samsung atstovai, matyt, jau dabar tyliai planuoja šių flagmanų parduoti daugiau, nei dabartinių Galaxy S III. Be to, koncepto autorius vis dar nori matyti keturių branduolių Exynos 5450 modelį, kai iš preliminarių testų žinoma, kad tai bus modelis Exynos 5 Octa, kuriame naudojama technologija bit.LITLLE, apjungsianti „4+4“ ARM architektūros Cortex-A9 ir Cortex-A15 branduolius.

Vienas komentaras

  1. lina parašė:

    super sprendimas. reikes isbandyti


Kitos kategorijos naujienos