Pasirodė oficialios GeForce GTX Titan vaizdo plokštės nuotraukos


nVidia vaizdo plokštės GeForce GTX Titan debiutas turėtų įvykti jau šią savaitę, todėl nereikia stebėtis dažno informacijos pasirodymo teminiuose portaluose. Iš pradžių pasižymėjo puslapiai Arab PC World ir Egypt Hardware, tačiau dabar galima pamatyti tikrai detalias naujoko fotografijas, kurios patalpintos interneto aukcione eBay, o čia siūloma vaizdo plokštė GeForce GTX Titan – kompanijos ASUS inžinierių rankų darbas.

titan_01

Užtenka atsisveikinti „tik“ su $1599 (~ 4160 lt) suma ir naujausias nVidia sprendimas su 6 GB GDDR5 atmintimi bei 840/6009 MHz taktiniais dažniais atvyks pas jus tiesiai iš Jungtinių Valstijų. Lietuvos vartotojai taip pat gali gauti naujoką, tik reikės už siuntą sumokėti papildomus $80.

Pardavėjas nurodo, kad vaizdo plokštė turi 2688 CUDA branduolius, 384 bitų magistralę, kelis DVI lizdus, po vieną DisplayPort ir HDMI. Publikacijos metu pardavėjas turėjo dar septynis vienetus.

titan_02

Kitoje vaizdo plokštės pusėje, kuri niekuo nepridengta, matosi dvylika GDDR5 tipo operatyvios atminties mikroschemų. Prie maitinimo blokų grafinis adapteris jungiamas per 6-pin ir 8-pin maitinimo lizdus.

Taip pat egiptiečių puslapis publikavo „apnuogintos“ GeForce GTX Titan vaizdo plokštės nuotraukas. Tvirtinama, jog vartotojai neturės galimybės reguliuoti grafinio procesoriaus įtampą. Aušinimo sistemos apvalkalas yra padarytas iš magnio ir aliuminio lydinio, tuo tarpu GPU kontaktuoja su „garinimo“ kamera, o pastaroji apipučiama 90 mm dydžio turbinos, besisukančios 5200 aps./min. sparta.

titan_03

Šaltinis patikslina ir grafinio procesoriaus dažnį – 837 MHz (878 MHz – GPU Boost režime), o tai yra kiek žemiau anksčiau deklaruotų rodiklių. Operatyvios atminties kiekis taip pat sudaro 6 GB, ši veikia 6008 MHz dažniu. TDP lygis neturi viršyti 250 W, tuo tarpu rekomenduojama GeForce GTX Titan kaina – $899.

titan_04

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos