GeForce Titan bus greitesnis nei GeForce GTX 690


Praėjusių metų gruodžio antroje pusėje kai kurie Interneto puslapiai jau skleidė informaciją apie naują vaizdo plokštę GeForce Titan, kuri gaus grafinį procesorių GK110. Juo labiau, kad tokio lygio sprendimų debiutas suplanuotas dar šiais metais, prisipažino patys nVidia atstovai. Neoficialiais duomenimis, grafinis adapteris galėtų būti pristatytas jau vasario mėnesio pabaigoje, gauti iki 6 GB GDDR5 atminties su 384 bitų magistrale.

RedQuasar forumo dalyviai tvirtina, jog vaizdo plokštė GeForce Titan savo spartos lygiu aplenks netgi dabartinį dviejų GPU GK104 savininką GeForce GTX 690. Anksčiau buvo manoma, kad Titan pasieks tik 85% GeForce GTX 690 produktyvumo lygio. Kaip visada, rezultato objektyvumas priklausys nuo testavimo sąlygų, ir čia vargu, ar pavyks nustatyti tikrąją tiesą tiesiog dabar, kol nėra serijinio gaminio.

Švedų puslapis SweClockers, savo ruožtu, tvirtina, kad nei nVidia, nei AMD nepristatys savo naujųjų grafinių sprendimų iki pat 2013 metų pabaigos. Šiuo atveju naujokas GeForce Titan su GK110 naujoku negali būti laikomas, kadangi jis priklauso Keper mikroarchitektūros atstovams. vartotojų segmente GK110 gali padovanoti gyvenimą keliems grafiniams adapteriams, ne tik Titan. Šaltinio teigimu, debiutas įvyks iki šių metų rudenio.

Žurnalistai taip pat mano, kad AMD vis tik ryšis išleisti etaloninę Radeon HD 7990 versiją, kuri iki šiol buvo išleista daugiausia kompanijai TUL priklausančių prekinių ženklų pastangomis, aišku, dar šiek tiek pasistengė kompanija HIS. Turimais duomenimis, AMD plės savo produktų liniją per visus 2013 metus, tačiau radikaliems pokyčiams ryšis tik šių metų pabaigoje. Tiesa, oficialiai kompanija nepatvirtina, ar ryšis išleisti Radeon HD 7990 kaip etaloninį modelį.

3dmark11_nvidia_titan

Beje, kinų puslapis PConline.com.cn publikavo, kaip teigiama, pirmuosius nVidia Titan spartos rezultatus. 3DMark 2011 rodo, kad naujokas surenka X7107, tuo tarpu GeForce GTX 690 šis rodiklis siekia apie X5900-6000, o vieną branduolio GeForce GTX 680 – apskritai vos Х3200. Taigi galima matyti, kad nVidia naujokas vos ne dvigubai spartesnis nei šiuolaikinis Kepler vieno GPU flagmanas su GK104. Aišku, tai tik sintetinis testas, tad realiuose žaidimuose jėgų pusiausvyra gali būti kiek kitokia, nors pranašumas prie GTX 680 bet kokiu atveju turėtų būti akivaizdus.

Vienas komentaras

  1. thermal parašė:

    tai kokia jo kaina bus, jei gtx 690 lenkia? reikes pusės metų atlyginimą atiduoti 🙂


Kitos kategorijos naujienos