GeForce Titan pasirodė el. parduotuvių kataloguose su kosmine kaina


Ar vaizdo plokštė kodiniu pavadinimu GeForce Titan su GK110 pasirodys šio mėnesio pabaigoje, o galbūt ir kitą mėnesį, jau visai nebesvarbu. Svarbiausia, kad naujos informacijos lavinos jau nebesustabdyti. Nuo teminių resursų neatsilieka ir kai kurios el. parduotuvės, kurios skuba pateikti savo versijas, kaip visa tai atrodys.

Pavyzdžiui, viena Danijos el. parduotuvių pareiškė, kad joje bus galima įsigyti ASUS gamybos vaizdo plokštę GeForce GTX Titan (GTXTITAN-6GD5) su 6 GB GDDR5 operatyvios atminties. Teigiama, kad grafinis adapteris turi pasirodyti vasario 18 d., o jo kaina, konvertavus vietos valiutą į suprantamesnę, gauname nei daug, nei mažai – apie 3380 litų. Jei debiuto data gali kelti abejonių, tai kaina tikrai panaši į realią – juk tai flagmanas, kuris lenks net ir dviejų GK104 savininką GeForce GTX 690. Reikia pažymėti, kad publikacijos metu atitinkamas puslapis su įvardinta kaina jau buvo neprieinamas.

gtx-titan-price

Alyvos į ugnį įpylė ir puslapis WCCFTech, kuris publikavo ne visai ryškią GeForce Titan nuotrauką be aušinimo sistemos. Teigiama, kad bus tie patys 6 GB GDDR5, GPU ir operatyviajai atminčiai teks atitinkamai 8 ir 2 maitinimo posistemės fazės. Papildomą maitinimą teks imti iš 6-pin ir 8-pin lizdų. Galinė sienelė numato kelis DVI lizdus, po vieną DisplayPort ir HDMI. Apie tokią pačią jungčių kombinaciją kalbėjo ir minėta danų el. parduotuvė.

Vaizdo plokštė turės kelias SLI jungtis, taigi galima spėti, kad vartotojai galės pasinaudoti 4 tokių vaizdo plokščių kombinacija, už kurią tektų atiduoti visus 13 500 litų. Aišku, tai nėra oficiali informacija, tačiau reikia manyti, kad artimiausiu metu sužinosime daugiau detalių apie šį nVidia flagmaną.

geforce-titan-pictured

4 komentarai (-ų)

  1. damnn parašė:

    NU tai Lietuvoj mažiausiai 4k litų 😀

  2. Mantas parašė:

    Normali ta kaina. O ko jus tikejotes ??? kokios kainos ??? keliu simtu litu ???

  3. zet parašė:

    ar tik tai nebus susije su nauja konsoliu karta. Idomu ir kokie zaidimai bus isleisti tai plokstei ir naujoms konsolems.


Kitos kategorijos naujienos