GeForce Titan taps atsakymu į Sony ruošiamą PlayStation 4?


Niekam ne paslaptis, kad būtent žaidimų konsolės (tokios, kokios yra dabar) tapo interaktyvių žaidimų industrijos stabdžiu. Pasirodžius naujos kartos konsolėms, visuomenė ir šios rinkos žaidėjai tikisi, kad industrija greitai atsigaus. Antra vertus, šiuo metu viešoje erdvėje sklandė tik gandai apie būsimus Sony ir Microsoft projektus, kurie turi reinkarnuotis į PlayStation 4 ir XBOX 720.

gtx680

Leidinio The Japan Times autoriai yra įsitikinę, kad anksčiau bus pristatyta žaidimų konsolė Sony PS4. Visa tai turi įvykti šių metų vasario 20 d. Niujorke (JAV). Žurnalistai jau gavo pakvietimus į atitinkamą renginį, tačiau kompanija Sony, žinoma, vis dar tyli, koks gi iš tikrųjų bus pristatymų tvarkaraštis. Antra vertus, dėl konsolės anonso yra įsitikinę ir The Wall Street Journal atstovai, taigi galima teigti, kad japonams nepristačius savo naujos kartos konsolės, visi tikrai labai nustebtų.

Artėjančio PlayStation 4 pristatymo fone vis daugėja gandų apie būsimą grafinį adapterį GeForce Titan, tuo tarpu puslapio TechPowerUp nusprendė padiskutuoti apie šių dviejų įvykių sąsajas. Taigi, naujos kartos japonų konsolė, dar žinoma kodiniu pavadinimu Orbis, grafikos kokybės kartelę pakels į naują lygmenį. Tai, savo ruožtu, taps grėsme PC platformai skirtų žaidimų rinkai apskritai ir tame tarpe kompanijai nVidia: juk ne kiekvienas vartotojas yra pasiryžęs atiduoti už kompiuterį keturženklę sumą, kai analogiškas galimybes galinti pasiūlyti nauja žaidimų konsolė kainuoja apie $400 ar net mažiau.

Tokiu būdu, vaizdo plokštės nVidia GeForce Titan pasirodymas taps priminimu apie asmeninių kompiuterių pranašumą tiek pieš buvusias, tiek prieš naujos kartos žaidimų konsoles.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos