Eilinė versija apie vaizdo plokštės GeForce Titan charakteristikas


Vis labiau nenori prarasti tempų arabų puslapis Arab PC World, kuris eilinį kartą pretenduoja į išskirtinės informacijos apie vaizdo plokštės GeForce Titan teikėjo titulą. Reikia pažymėti, jog publikacijos autoriai grafinį adapterį vadina „GeForce GTX Titan“, tuo tarpu paskutinis žodis pažymėtas kitokia šrifto spalva. Kolegos pripažįsta, jog pateikta nuotrauka, kuri labai primena NVIDIA skaidrės fragmentą, nėra oficiali. Antra vertus, jie garantuoja už informacijos apie vaizdo plokštės specifikacijas, tikrumą.

titan_specs_unoff

Taigi remiantis šaltinio teigimu, GeForce Titan gaus 2688 CUDA branduolius, 6 GB GDDR5 operatyvios atminties su 384 bitų magistrale ir nominaliu taktiniu dažniu 6000 MHz QDR. Grafinio procesoriaus taktinis dažnis neatskleidžiamas, tačiau nominalus dažnis baigiasi skaitmeniu „0“, o GPU Boost režime jis viršija 1000 MHz.

Prie maitinimo bloko vaizdo plokštė bus jungiama 6-pin ir 8-pin lizdų dėka. TDP lygis neviršys 240 W. Galinėje sienelėje numatytos kelios DVI jungtys, po vieną HDMI ir DisplayPort. Vaizdo plokštė gali dirbti 4-Way SLI režimu. Įdomiausia yra tai, jog šaltinis kaip galimą debiuto datą nurodo jau kitą pirmadienį, t.y. vasario 18 d. Iki šiol buvo manoma, kad vaizdo plokštė pasirodys ne anksčiau kaip vasario pabaigoje arba kovo mėnesio pradžioje, tačiau kai kurie „prekybos pionieriai“ prekyba norėjo pradėti jau vasario 18 d. Tikėtina, kad būtent dėl to arabų šaltinis nurodo tokią datą.

Reikia pažymėti, jog CLBenchmark duomenų bazėje vaizdo plokštė GeForce GTX Titan taip pat yra, o jai priskiriami 6 GB operatyvios atminties, 2688 CUDA branduoliai ir nominalus GPU taktinis dažnis 875 MHz.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos