Gigabyte GA-B75TN ir GA-H77TN: motininės plokštės kompaktiškiems kompiuteriams


Kompanija Gigabyte anonsavo naujas motinines plokštes GA-B75TN ir GA-H77TN, kurios yra Mini ITX formato (matmenys sudaro 170 x 170 mm), o platforma skirta darbui su kompanijos Intel procesoriais.

Gigabyte GA-B75TN

Gigabyte GA-B75TN

Sisteminės plokštės, kaip tvirtina gamintojo atstovai, turi žemo profilio dizainą, t.y. jų aukštis yra 43% mažesnis, nei standartinių gaminių su tokiu pačiu Mini ITX formatu. Viso to dėka motininės plokštės tinkamos naudojimui „All-in-One“ tipo stacionariuose kompiuteriuose – monoblokuose, kurių korpuse erdvė yra labai ribota.

Modelis Gigabyte GA-B75TN sukurtas Intel B75 Express mikroschemų rinkinio pagrindu, tuo tarpu modifikacija GA-H77TN turi Intel H77 Express mikroschemų rinkinį. Abi sisteminės plokštės skirtos darbui su antros ir trečios kartos Intel Core procesoriais (Sandy Bridge ir Ivy Bridge), turinčiais LGA 1155 lizdą.

Pagrindinės plokštės turi kelis SO-DIMM tipo lizdus, o juose galima įdiegti iki 8 GB talpos DDR3 tipo modulius, taip pat įdiegti PCI Express x4 ir Mini PCI Express x1 lizdai periferinėms plokštėms, tinklo adapteris Gigabit Ethernet, garso posistemė Realtek ALC887, vaizdo išvestys DisplayPort, HDMI, taip pat keturi USB 3.0/2.0 lizdai. Duomenų kaupiklius galima prijungti, pasitelkiant keturias SATA jungtis.

Kada naujosios motininės plokštės pasirodys prekyboje, kompanija kol kas nepraneša.

Gigabyte GA-H77TN

Gigabyte GA-H77TN

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos