Google Glass akiniai garsą perduos per kaukolės kaulą


Sprendžiant į JAV Federalinės ryšių komisijos (Federal Communications Commission, FCC) turimo dokumento, nešiojamas kompiuteris Google Glass turės ne tik 2.4GHz 802.11 b/g WiFi bei Bluetooth 4.0 modulius, tačiau gaus kaulą „veriantį“ garsiakalbį, kurio dėka vartotojai galės perklausyti muziką be specialių ausinių. Vibracija, kuri pasieks vidinę ausies dalį per kaukolės kaulą, leis žmogui girdėti ne tik muziką, tačiau ir viską, kas vyksta aplinkui.

google_glass

Apie visa tai kalbama FCC komisijai pateiktame dokumento skyriuje „Integruotas vibruojantis elementas, perduodantis garsą vartotojui per kontaktą su jo galva“. Prieš keletą dienų, priminsime, Google pateikė patentinė paraišką, kurioje aprašomas mobilaus kompiuterinio įrenginio su integruotu per kaulą veikiančiu garsiakalbiu. Reikia pažymėti, jog pastaroji technologija nėra kažkuo ypatingai nauja, tačiau jos naudojimas tokio tipo įrenginiuose kaip Google Glass gali žymiai padidinti šių įrenginių populiarumą.

Google Glass akinių prototipas plačiajai auditorijai buvo pristatytas maždaug prieš pusę metų įvykusioje konferencijoje Google I/O 2012. Po to Google naujasis produktas buvo ne kartą matomas viešose vietose, tame tarpe ir Niujorke 2012 m. rugsėjo mėnesį vykusioje madų šou. Tikimasi, jog kūrėjai į rankas šį įrenginį gaus per artimiausius keletą mėnesių, tuo metu eilinius vartotojus Google Glass pasieks tik 2014 metais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos